Uncategorized

W jaki sposób test ciała uczyni cię pewniejszym w podejmowaniu decyzji.

Jak często wahasz się z podjęciem decyzji? Zastawiasz się co będzie dla ciebie najlepszym wyborem? Godzinami siedzisz i próbujesz podjąć tą jedną najwłaściwsza decyzję? Jednak nawet po kilku godzinach, nie jesteś pewny /a czy tak powinnaś postąpić?

Jeżeli jesteś jedną z takich osób to witaj w klubie. Badania pokazują że szybkość życia w jakiej przyszło nam żyć i podejmować decyzje jest intensywniejsza z roku na rok. Coraz Więcej ludzi ma problem z podejmowaniem decyzji dotyczących ich życia. Skrajne przypadki tego zaburzenia nazwaną Prokrastybnacją – czyli nawykowym odkładaniem na wieczne póżniej. Dla osób które choć raz miały problem z podjęciem tej „właściwej” decyzji w Theta Heling mamy test ciała, który pozwala nam w kilka sekund przekonać się co jest najlepsze dla nas.
Test ciała wywodzi się z kinezjologii gdzie jest stosowany do podejmowania decyzji np prowadzenia terapii pacjenta, można także znaleść jego odpowiednik w technice wahadła w ezoteryce które rusza się odpowiadając na nasze pytania podświadomości.

Jeżeli chodzi o test ciała to warto wiedzieć że nasze ciało jest mądre i zawsze dąży do przeżycia, zatem to co nas wzmacnia będzie także wzmacniało ( naprężało) nasze mięśnie a to co nas osłabia będzie ( zmiękczało) nasze mięśnie. Wiledząć to możemy użyć naszego mądrego ciała i jego mięśni do odnajdywania odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące naszego życia, związku, czy pieniędzy.

Technika testu ciała Tak – NIe jest bardzo popularna w naturpterapii i wśród lekarzy homeopatów za granicami polski, gdzie używa się jej także to tego by dobierać precyzyjnie dawki lekarstw, suplementów czy korzystne dla naszego ciała pokarmy.

Jak zatem wykonać poprawnie test ciała?

Stań prostu i ruchem tak jakbyś zapinał namiot od stóp do głowy wykonaj ruch ręką ( zamykania zamka )
Zamknij oczy
Zadaj pytanie: ciało pokaż mi jak jest na tak i czekaj gdzie ciało się bujnie, a następnie zapytaj cało pokaż mi jak jest na nie i czekaj aż ciało się przechyli.
Określ w którym kierunku jest tak i w którym nie ( przód/ tył) ( lewo/prawo)
Zadaj na głos pytanie np. Mam na imię i podaj swoje imię,
Zadaj kilka dodatkowych pytań na które znasz odpowiedzi i wiesz że są prawdziwe np. Mieszkam w Krakowie, jestem singlem – zadanie tych pytań pozwoli ci na określenie jak twoje ciało komunikuje się z tobą
Gdy poczujesz się pewnie w uzyskanych odpowiedziach, zapytaj się o poważniejsze sprawy np. Relacja z xxx jest dla mnie korzystna. Tn suplement / lekarstwo jest dla mnie korzystne. Praca w tej firmie da mi satysfakcje
Uzyskane odpowiedzi pozwolą ci na życie w większej zgodzie i prawdzie z samą/samym sobą

Ważnie jest aby pamiętać o tym że test ciała trzeba wykonywać będąc nawodnioną/ym
I że można się pytać tylko i wyłącznie o swoje życie. Vianna Stibal Twórczyni metody Theta Healing™ której uczę na swoich kursach, bardzo wyraźnie zwraca uwagę na wolną wole, której nie można naruszać, do wolnej woli zalicza się także wścibskość. Na szczęcie test ciała pracuje tylko dla twojego ciała, zatem możesz czuć się bezpiecznie.

Do czego można użyć testu ciała jeszcze?
Moim klienci używają jego do wszystkiego, do odkrywania tego co kryje się w naszej podświadomość, do odkrywania jaki biznes, czy osoba do relacji będzie dla nas korzystna.
Na kursach Theta Healing także uczymy się jak za pomocą testu ciała czytać swoją podświadomość dzięki czemu za pomocą 8 sposobów dokopywania się możemy w 30 sekund odkryć PODŚWIADOME przekonanie i USUNĄĆ je trwale z naszego podświadomego umysłu, dzięki czemu nasze życie natychmiastowo się zmienia. Uczymy się także testu ciała na palcach który można stosować w każdych warunkach, oraz trwałego połączenia z wyższą świadomością zwaną Stwórcą Wszystkiego Co Jest, dzięki otrzymujemy natychmiastowo odpowiedzi na każde zadane pytanie.

 

 

ała