Tantra Coaching – uwolnij swoją seksualność

Nie pracuję masażem tantrycznym na zasadzie jednorazowych spotkań.

1.Rozpoczynając współprace ze mną przychodzisz  proces transformacji swojej seksualności, każda sesja trwa ok 2-3 godzin. opiewa o pracę z wnętrzem i pracę z ciałem w temacie relacji, miłości i seksualności.

2.Naszą współpracę rozpoczynamy od wypełnienia kwestionariusza z pytaniami, które mają na celu ustalić twoje potrzeby.

3.Kolejno przechodzimy rozmowę online na której ustalamy twoje priorytety i cele, które chcesz osiągnąć poprzez pracę ze mną.

4.Dopasowuję dla ciebie indywidualny plan treningowy i zaczynamy krok

5. Kolejnym krokiem  nasza  praca w gabinecie + sesje online.

Taki proces gwarantuje Twój pełen sukces w uwolnieniu swojej seksualności!

 

https://mailchi.mp/7398619e9d10/obfito

 

Czym jest Love Coaching,

LOVE Coaching jest to 10 sesji poświęconych uwolnieniu i przetransformowaniu twoje sesksxalnoości i podświadomości w obrębie życia intymnego. W procesie używamy pracy z podświadomością, uzdrawianiu energią oraz techniki tantryczne tj. ćwiczenia, medytacje, masaż, dotyk, oddech, dobór żywienia, ćwiczeń,  suplementów stymulujących libido, elementy sztuki ars amandi, uwodzenia, podrywu, pomoc w prezentacji i zdobyciu pewności siebie w obrębie relacji, wsparcie stylisty.

Na każdej sesji praktykujemy inne elementy i inne ćwiczenia, które pozwalają ci odblokować i uwolnić swoją seksualności, zadawana są praktyki domowe, lektury i ćwiczenia. Jest to intensywny proces transformacji trwający 3 miesiące 12 spotkań.

 

Zapytaj o cenę.