Uwolnij swoje prosperity

Przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję, kocham cię – to starta hawajska mantra uzdrawiania ho’oponopono, którą poznałam 20 lat temu ucząc się masażu hawajskiego lomi lomi nui – to była jeden z przełomowych momentów w moim życiu, w którym po raz pierwszy spotkałam się z punktem widzenia – że wszystko co nas spotyka jest w nas.
Kolejno za tym przyszło bioenergoterapia, ustawienia systemowe, filozofia buddyjska, medycyna chińska, Ajurweda, Tantra, Tao i w końcu uzdrawianie energią, którym obecnie się zajmuje.
Wszystko w naszym życiu od nadwagi, po problemy w związkach a na problemach finansowych skończywszy zaczyna się w nas na poziomie energetycznym i tu potrzebuje zostać uzdrowione aby trwale zniknęło z naszego życia. Czasami są to energie które idą z nami z wcielenia na wcielenie, czasami są to schematy płynące od naszych przodków..
Tak czy siak wszystko jest w nas – i „dzięki bogu” – gdyż dzięki temu – wszystko możemy uzdrowić i przetransformować, wszystko uwolnić – poczucie winy, urazy, ból, cierpienie i każdy brak -) Cała moc jest w nas -)
Zapraszam cię na cykl 3 warsztatów tematycznych – uzdrawianie relacji z pieniędzmi i przyjemnością, które organizuję już w najbliższą środę i które otworzą cię na dostatek i przepływ obfitości w twoim życiu.
Więc jeśli doświadczasz obecnie w swoim życiu blokad w przepływie finansów, dostatku, miłości, radości to ten cykl warsztatów jest właśnie dla ciebie.
Na warsztatach będziemy przede wszystkim uzdrawiać blokady w wybranych obszarach na poziomie energetycznym, dzięki czemu uwolnisz swój pełen potencjał i zaczniesz zarabiać bez względu na ekonomię.
Zatem odpowiedz sobie teraz:
Jak wiele razy uznałaś/ uznałeś, że pieniądze są złe?
Jak wiele razy stwierdziłaś/stwierdziłeś że biznes jest trudny?
Jak wiele razy obraziłeś się na pieniądze?
Pieniądze, przyjemność i i nasza seksualność idą w parze i tworzą udane życie.
Jakie masz podejście do pieniędzy, seksu i przyjemności?
Jak bardzo akceptujesz swoją seksualność?
Jak bardzo pozwalasz sobie na przeżywanie przyjemności w życiu?
Nasza otwartość i umiejętność przyjmowania w życiu przyjemnoś, przekłada sie na nasze prosperity w życiu, im więcej otwartości tym więcej przyjemności i tym większy przepływ cash flow w życiu.
Jaki cash flow jest u ciebie na dzisiaj?
Jak bardzo pozwalasz przyjemności i pieniądzom wpływać do twojego życia?
Zapraszam na cykl 3 webinariów – warsztatowych . Na których uwolnimy twój cash flow „ Pieniądze, seks i przyjemność” ONLINE
Kiedy
1. środa 09.09.2020 godz 20.00
2.środa 16.09.2020 godz.20.00
3.środa 23.09.2020 godz.20:00
Cena 3 spotkań 300 zł płatna z góry
Dane do płatności:
Liza Kośny
Konto
40 2360 0018 0107 0000 0083 3480
Jeżeli uważasz że komu może się to przydać udostępnij to wydarzenie na swoim fb lub w grupie tematycznej.
Dane organizacyjne:
1. webinary odbędą się na platformie ZOOM
2. link do webinaru zostanie ci przesłany po opłaceniu wydarzenia i wysłaniu potwierdzenia na emial:
info@lizakosny.com
z miłością
Liza Rina Kośny
Intuicyjny Uzdrowiciel
Master Energy Healing
Trener Relacji i Prosperity