Twoje relacje z pieniędzmi i ich wpływ na miłość w twoim życiu…

Kiedy mamy w sobie programy biedy, możemy doświadczać

ciągłego braku pieniędzy,
nadmiernego wydawania pieniędzy,
nagłych nieprzewidzianych wydatków,,
szybkiego kończenia się wszystkiego w domu,
ciągłych nieporozumień i pretensji o pieniądze,
niemożności zarabiania na tym co się kocha,

 

Kiedy doświadczamy takich problemów w życiu, trudno mówić o szczęśliwej, pogodnej rodzinie,  spokojny życiu, udanym dzieciństwie dla naszych dzieci  i ogólnym poczuciu bezpieczeństwa dla nas samych czy naszych bliskich.

W swojej głowie możesz doświadczać ciągłego stresu, lęku przed przyszłością, bycia wciąż zestresowaną, sfrustrowaną, możesz nieświadomie wyżywać się na dzieciach lub partnerze zamiast po prostu cieszyć się życiem i spędzać miło wspólnie czas.

Albo na odwrót, możemy cały czas pracować, wpadać w pracoholizm, mieć wręcz obsesje na punkcie pieniędzy, oszczędzać każdy grosz, upominać się o każdą złotówkę, cały dzień  myśleć jak by tu zarobić kolejny tysiąc, poszukując  nowych źródeł dochodu, swój czas spędzając w pracy zamiast z rodziną.

Niby dwa różne zachowania, jednak oba łączy ten sam problem, lęk przed brakiem pieniędzy i biedą, które czasem ciągną się w rodzinach od pokoleń.

Jak je usunąć?

Jedynym skutecznym wyjściem jakie ja znam, jest  przepracowanie tych problemów w stanie theta, zrobić ze sobą porządek poprzez usuniecie błędnych przekonań i uwolnienie się od lęku o brak pieniędzy, fiksacji na temat pieniędzy, ciągłego biegnięcia za pieniędzmi, martwienia się i kłócenia o pieniądze z bliskimi, klientami  czy wspólnikami w biznesie.

Zapraszam do umówienia się ma bezpłatną konsultacje, na której porozmawiamy o twoich problemach finansowych i jak z nich wyjść.

 

opis sesji Theta Healing® kliknij w link

https://akademiathetahealing.pl/jak-dziala-theta-healing-opis-sesji-dotyczacy-problemow-finansowych/

W celu umówienia się na pakiet  wypełnij kwestionariusz i odeślij do mnie:

https://mailchi.mp/7398619e9d10/obfito

cena pakietu 4200 za 3 miesiące 12 sesji online

link do płatności

paypal.me/lizakosny