Obudź swoją Męską Moc

 

 

Czy jesteś połączona ze swoją Męską Energią?

Nasze środowisko z jednej strony jest męskie, zorganizowane,  ukierunkowane i zorientowane na sukces, z drugiej strony, mężczyznom coraz częściej brakuje pozytywnych  wzorców w relacjach . Coraz więcej rozwodów lub permanentny brak ojca w rodzinie, może doprowadzić mężczyznę do brakuje połączenia z męską energią. Historia w której zgineło wielu odważnych mężczyzn oraz kulturowe ukobiecnie mężczyzn, może sprawić także, że mężczyzna zacząć mieć problem z połączeniem się w pozytywny sposób z męską energią.

W codziennym życiu gdzie kariera, biznes i pieniądze, są na pierwszym miejscu, mężczyzna może mieć problem także z połączeniem się z energią kobiecą  i wydobyciem z siebie  zdrowych męskich cech charakteru.

Ale czym właściwie jest Męska  Energia? Skąd mam wiedzieć czy jestem z nią połączony? 

To bardzo łatwe do zaobserwowania:
– czy kobiety na ulicy odwracają się za tobą?
– czy uśmiechasz się  do kobiet  i  czujesz się pewnie jako mężczyzna w ich towarzystwie?
– czujesz się pewnie w relacjach damsko – męskich?
– potrafisz podejść do obcej kobiety na ulicy i poprosić ją o numer telefonu?
– czy znasz zasady ARS AMANDI ?
– czy lubisz dbasz o swoje ciało i lubisz uprawiać męskie sporty?
– czy masz w sobie żyłkę rywalizować ?
– czy lubisz adorować i dbać o płeć piękną?
– czy lubisz flirtować z kobietami?  Czujesz się pewnie jako mężczyzna?
– czujesz się pewnie w łóżku z kobietą?

Żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok mężczyzny, który jest połączony ze swoją męską energią i w pełni akceptuje siebie jako mężczyzna. Kobiety po prostu czują, że Ty emanujesz męską energią, pewnością siebie, i same lgną do ciebie. Tego się nie da wyrobić żadną technika zewnętrzną podrywu. Ta energia musi być w tobie! Potrzebujesz się z nią połączyć i osadzić się w niej dobrze!. Niezależnie od tego, czy jest singlem czy żonaty,męskość po prostu musi bić od ciebie z wewnątrz!

Jednak wielu mężczyzn wraz z wiekiem zmienia się w zniewieściałych. Z wiekiem ich ciała marniej  a oni po  prostu dziadzieją, Zaczynają chodzić niechlujnie ubrani, przestają trenować sporty, dni spędzają przed telewizorem, zamiast na aktywności, z czasem także przybierają na wadze, tracą poczucie męskości.i wszystko tłumaczą wiekiem!  Prawda jest jednak  taka, że oni po prostu odłączyli się od męskiej energii i przestali być atrakcyjni dla siebie i  kobiet. Czasem próbują to nadrobić pijąc alkohol czy sięgając po narkotyki, jednak żadna używka, nie zastąpi męskiej charyzmy. A każdy mężczyzna połączony ze swoją męską energią, będzie nawet bez pieniędzy atrakcyjnym partnerem dla kobiet, bowiem męskość jest w nas a nie w portfelu jak to niektórzy sądzą, jest także niezależna od wieku czy stanu majątkowego!

Jeśli zagubiłeś swoją pewność siebie, odciołeś się od swojej męskiej energii, potrzebujesz się na nowo połączyć ze swoją męskością, przestać się jej wypierać i zacząć się nią dobrze bawić!

Twoja męskość czy seksualność nie zależy od wieku, majtku czy pozycji społecznej,  te atrybuty są ewentualnie wynikiem  połączenia z męska energią. Sekret męskości jest wewnątrz: polega on na  zakceptowaniu swojej męskiej energii i nauczenie się nią posługiwać.

Nadszedł czas, aby całkowicie połączyć się ze swoją męską energią, ponownie odnaleźć  w sobie odwagę, pewność siebie charyzmę . Stać się pewnym siebie w relacjach z kobietami,  polubić kobiety, pokochać kobiety i  poczuć się dobrze jako Charyzmatyczny, Uwodzicielski i Zmysłowy Mężczyzna.

Dlaczego męska energia jest dla nas mężczyzn tak ważna?

. twoja wewnętrzna moc zależy od połączenia z energią męską
. twoja pewność siebie zależy od połączenia się z energią męską,
. miłość w twoim związku  staje się bardziej satysfakcjonująca,
twoja atrakcyjność zależy od połączenia z energią męską,
. twoja  przyjemność seksualna zależy także od połączenia się z energią męską,
.  twoja kariera i sukces osobisty zależy także od twojej energii męskiej

Pakiet zawiera 4 sesje raz w tygodniu, które odbywają się  w gabinecie, Zoom lub Skype, w najlepszym dla ciebie terminie,

Zapraszam !