Rekomendacje

 

Bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i mojej siostry na kursach Theta Healing® przez Lizę. Po szkoleniu i zaledwie 2  sesjach indywidualnych – nasza relacja z sisitra 40 letnim okresie pretensji i braku zrozumienia stała się pełną miłości relacją dwóch dojrzałych kobiet,  ROZMAWIAMY ZE SOBĄ, I TO ROZMAWIAMY SPOKOJNIE. Zaczyna się tworzyć po raz pierwszy w życiu więź siostrzana. Pracujemy oczywiście każda nad sobą,  Theta Healing® pierwsza technika wśród baaaardzo wielu, które stosowałam, dala 100% efektów. Dziękuje Lizie, za pokazanie nam tej metody i nauczenie nas połączenia ze Świadomością  Wyższą.

Hania

Po raz pierwszy trafiłam do Liza bez konkretnego celu ani pomysłu co chcę poprawić w moim życiu, a było tego mnóstwo – nieporozumienia z rodzicami, nieudane związki, w tym wieloletni związek w którym byłam fizycznie, mentalnie i emocjonalnie niszczona. Zaczęłyśmy od przebaczania. Były łzy, ale nie było efektu wow. Na nasze drugie spotkanie przyszłam z bardziej sprecyzowanym celem do osiągnięcia – sypał się mój związek, który wydawał mi się wspaniały, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego, więc chciałam to naprawić. Chciałam miłości, namiętności, akceptacji. Miałam na myślę mój ówczesny związek, ale dostałam o wiele więcej. Tydzień po drugiej sesji Theta Healing mój partner zerwał ze mną, musiałam się wyprowadzić bo mieszkaliśmy w jego mieszkaniu. Wtedy myślałam, że to straszna porażka, ale z perspektywny dziewięciu miesięcy widzę, że Stwórca miał dla mnie kogoś lepszego, a nawet wielu lepszych ludzi. Otóż jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem, zmieniłam pracę, a mój nowy zespół i szef są fantastycznymi ludzmi, pracuje z nimi z przyjemnością. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że jest to możliwe na takim poziomie. Trzecia sesja dopiero za mną, ale jakakolwiek rewolucja rozpocznie ten nowy etap zmian, podejdę do tego z otwartym sercem i umysłem bo wiem, że Theta Healing ma moc. Liza, dziękuję Ci za pomoc i dziękuję Stwórcy, że postawił Cię na moje drodze.

Joasia

 

Lizę poznałem całkiem niedawno i nie zdawałem sobie sprawy, że zmieni ona moje postrzeganie świata w tak krótkim czasie. Skierował mnie do niej mój serdeczny kolega, kiedy okazało się że moje „zdolności”randkowe  czerpią z niewłaściwych źródeł. Wtedy poznałem Lizę. Sympatyczna, roześmiana, pełna empatii i cudownej Energi. Pomogła mi uzdrowić moje relacje  Zajęliśmy się też przeszłością. Potem poszedłem na kurs, wspaniały proces, który pozwolił mi poznać, zrozumieć siebie  i dały narzędzia na codzień  do działania. Świat również zaczął się zmieniać :)(To jest cudowna zmiana. Bo czasem porostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, z właściwymi osobami.) I chcesz więcej 😜

David

 

Z Lizą znam się już od kilku lat i to właśnie jej pomoc była krokiem milowym w moim rozwoju osobistym i zrozumieniu samego siebie.
Nauczyciel, przewodnik, uzdrowiciel, piękna osóbka, którą kocham serduchem. Jeżeli nie wiem, jak sobie ze sobą poradzić, to znaczy, że czas na spotkanie z Lizą. Do tej pory nie jestem w stanie jednoznacznie zrozumieć działania tej techniki, aczkolwiek nie tyle one potrzebne mi są do szczęścia, co efekty – a te widoczne są momentalnie. Przez długie lata borykałem się z poczuciem żalu i nienawiści do swojego ojca. Mimo tego, że mówiłem przed nim, przed sobą i przed innymi, że wszystko jest w porządku i nie boli mnie jego obraz we wspomnieniach, tak każdorazowo zapalała się we mnie niewielka iskra, która z każdą minutą pochłaniała mnie coraz bardziej i sprowadzała do poziomu pokrzywdzonego. Praca z Lizą i jak ręką odjął.

Miłosz

 

 

Poznałem Lizę jakiś czas temu, przyszedłem na sesję z powodu nadmiernego poczucia obowiązku wobec siebie i innych, które męczyło mnie  ( i pewnie innych). Praca przebiegała szybko, Liza zna się na tym co robi i wie dokładnie, gdzie szukać. W przeciągu zaledwie 90 min pomogła mi zrozumieć w czym tkwi problem i uzdrowić to, dzięki czemu pozbyłem się nad odpowiedzialności z którą borykałem się całe życie. To cudotwórczyni! Magik, choć ona sama mówi, że wszytko co robi da się wyjaśnić racjonalnie.

Staszek