Pakiet „Połącz się z kobiecą Mocą”

 

 

Czy jesteś połączona ze swoją Kobiecą Mocą?

Nasze środowisko pracy jest męskie, zorganizowane, ustrukturyzowane, ukierunkowane i zorientowane na wyniki. Nauczyłyśmy się dopasowywać do tej męskiej struktury, być silnymi, iść własną drogą, odnosić sukcesy. Potrafimy już same  zadbać o siebie, jesteśmy niezależne i pewne siebie, wiemy tez czego chcemy od życia.. I to jest wspaniałe.

Ale jednocześnie wszystkie te cechy są męską energią i zwiększają w nas męską energię,  tym samym spychając naszą kobiecą energię na drugi plan – a czasem nawet na skraj.

W codziennym życiu gdzie kariera, biznes i pieniądze, są na pierwszym planie życia, kobieca energia zaczyna ginąć, jako świadoma kobieta, potrzebujesz zadbać o swoja kobieca energię oraz o połączenie z nią jeśli zostało ono zerwane.

Ale czym właściwie jest Kobieca Energia?  Skąd mam wiedzieć czy jestem z nią  połączona?

To bardzo łatwe do zaobserwowania:

– czy lubisz swoje ciało?
– czy mężczyźni na ulicy odwracają się za tobą?
– czy uśmiechasz się i czujesz się dobrze jako kobieta?
– czy lubisz chodzić w sukienkach, spódnicach, kolczykach?
– czy lubisz flirtować z mężczyznami i  zalotnie na nich spoglądać?

Żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok  kobiety która jest połączona ze swoją kobiecością. On po prostu czuje, że ty czujesz się dobrze ze sobą. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy mężatką, mężczyzna zawsze to wyczuje i się obejrzy.. Gdy jesteś połączona ze swoją kobiecą energią, jesteś połączona ze swoją mocą, świecisz nią i jasno dajesz sygnał światu – hey jestem tu, kocham siebie i czuję się ze sobą fantastycznie! .

Jednak wiele wiele kobiet wraz z wiekiem  zmienia się, odsuwajac się od swojej kobiecej mocy. Z wiekiem ich rysy twarzy stają się coraz bardziej męskie, zacięte, przybierają na wadze, noszą krótko obcięte włosy, tracą poczucie kobiecości, zakładają spodnie. Dzieje się tak ponieważ odłączyły się od kobiecej energii. Czasem ten schemat idzie z pokolenia na pokolenie i przekazywany jest z córki na córkę.  Czasami  kobiety próbują to nadrobić toną makijażu, jednak żaden make up, nie zastąpi wewnętrznego seksapilu kobiety. A każda kobieta połączona ze swoją kobiecą energią będzie wyglądać świetnie i czuć się świetnie nawet nago i bez makijażu. Bowiem kobiecość jest w nas a nie na zewnątrz, jest niezależna od wieku czy stroju.

Jeżeli zatraciłaś swoje połączenie z kobieca mocą, potrzebujesz się na nowo nauczyć doceniać swoją kobiecość, przestać się wstydzić siebie i zacząć się dobrze bawić! swoim ciałem! Twoja kobiecość i seksualność nie zależy od nieskazitelnego wyglądu. Jej sekret tkwi w wewnętrznym połączeniu się ze swoją kobiecością i zaakceptowaniu jej w pełni.

.Nadszedł czas, aby całkowicie pokochać swoją kobiecość, ponownie poczuć zmysłowość, przywrócić miękkość, delikatność i miłość z powrotem do swojego centrum. Stać się frywolną, zmysłową, namiętną . Poczuć się dobrze jako , Zmysłowa  Sensualna, Kobieta.

Dlaczego kobieca energia jest dla nas tak ważna?

. twoja wewnętrzna moc zależy od połączenia z energią kobiecości
. twoja promienność, pewność siebie oraz zdrowie zależą od połączenia się ze swoją kobiecością,
. twój związek staje się bardziej satysfakcjonujący,
. twoja przyjemność seksualna zależy także od połączenia z energią seksualną,
. twoja miłość do samej siebie zależy także od połączenia z energią seksualną,

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń !

Cena normalna pakietu który zawiera 4 spotkania online lub w gabinecie.