Relacje z ciałem, Idealna Waga

Jeżeli pomimo diety i  treningu wciąż doświadczasz problemów z utrzymaniem swojego ciała w idealnym dla ciebie rozmiarze, może to już czas na wyjście ze schematów i poznanie prawdziwych przyczyn twoich problemów o których nie powie ci żaden trener, dietetyk, czy lekarz.

Mamy 5  głównych powodów dla których nabieramy kilogramów:

1. Błędne przekonania na temat jedzenia
2. Konflikty psychologiczne
3. Jedzenie tego, co uważam że muszę, a nie co potrzebuje moje ciało,
4. Zanieczyszczenie ciała
5. Rozwiązywanie swoich problemów emocjonalnych poprzez zajadanie lub odmawianie sobie jedzenia.

Sztuką w odżywianiu jest nauczyć się słuchać własnego ciała i jego codziennych potrzeb. Aby nauczyć się tego trzeba odbudować relacje z własnym ciałem, które mogły zostać zatracona na skutek, słuchania innych zamiast własnego ciała, podążanie za modnymi trendami dietetycznymi lub na skutek  przeżytych traum w przeszłości.

Nasze ciało jest mądre i dokładnie wie, czego potrzebuje w danym momencie i czasie. Kiedy umiesz słuchać własnego ciała, potrafisz bezbłędnie rozpoznać jego potrzeby i dokładnie zjeść to, czego pragnie twoje ciało w danym momencie. Kiedy tej umiejętności brak jesz to, co zdrowe, lub co musisz zjeść, by być zdrowym, szczupłym (wstaw własny powód) co powiedział dietetyk, ale nie to, co twoje ciało chce zjeść i czego potrzebuje na tu i teraz by zaistniały w nim wszystkie reakcje chemiczne i biochemiczne. Kiedy nauczysz się słuchać własnego ciała i dawać mu to, czego potrzebuje, będziesz najadać się małą ilością pokarmów, będziesz jeść dokładnie to, czego twoje ciało potrzebuje, będziesz jeść, wtedy gdy tego potrzebujesz, a nie kiedy musisz, będziesz jeść to, czego twoje ciało potrzebuje, a nie co jest.zdrowe lub dietetyk/ lekarz /trener, lub inny ktoś powiedział .,

Kiedy, nauczysz się jeść zgodnie ze swoim ciałem, naturalnie zaczniesz gubić kilogramy, bez diet, bez liczenia kalorii, bez kotorgicznych treningów.

Po prostu twoje ciało zacznie w końcu jeść to, czego potrzebuje, a ty przestaniesz się bać jeść.

Kiedy rozwiążesz swoje konflikty emocjonalne i przestaniesz szukać w jedzeniu substytutów miłości, ciepła domowego, bliskości czy bezpieczeństwa ( wstaw swoje)  twoje ciało powróci do swojej idealnej wagi.

Kiedy umiejętni nauczysz się jak dbać i oczyszczać swoje ciało, twoje ciało ci podziękuje.

Kiedy pozbędziesz się negatywnych przekonań na temat pożywienia np.
od kalorii się tyje,
od jedzenia się tyje,
od tłuszczu się tyj itp.

twoje ciało przestanie odwzorowywać te programy i zacznie naturalnie jeść bez skutków ubocznych…

Zatem, jeżeli masz dość już liczenia kcal, pudełkowych diet, czytania nowych diet, szukania wciąż nowych rozwiązań, jeżeli mas dość wyczerpujących  treningów  i chcesz z miłością podejść do swojego ciała a poprzez,  uzyskać swoją idealną wagę poprzez pracę wewnętrzną ze sobą, zaczęcie słuchania swojego ciała, zaufanie ciału zapraszam na Ituitive Coaching ze mną !

 

W celu umówienia się na sesję wypełnij kwestionariusz i odeślij do mnie:

https://mailchi.mp/7398619e9d10/obfito

cena pakietu 4200 za 3 miesiące 12 sesji online

link do płatności

paypal.me/lizakosny