Pakiet „Pasja, seks, namiętność:”

Chcesz doświadczyć głębszej miłości?
Tęsknisz za intymnością w swoich związkach?
Chcesz poczuć więcej pasji ze swoim partnerem?
A może chcesz bardziej cieszyć się seksem?


Bez uzdrawiania przeszłości, uznania i odpuszczenia przeszłych krzyw a oi najważniejsze, bez bycia sobą, jest niemożliwe otworzyć swoje serce na nową wspaniałą miłość. Ból przeszłych zranień często nie pozwala zaufać nam na nowo. Jednak naszą prawdziwą MOCĄ, jest  poddanie się miłości,  pełne otwarcie i  zaufanie,  stanie się na nowo wrażliwą osobą. 

Kobiecą ENERGIĄ gościnność, przyjmowanie, piękno, radość, lekkość, rozkosz, płynność, czułość, delikatność, miłość, delikatność, wrażliwość

Męską ENERGIĄ jest zorientowanie na cel, działanie. ryzyko, rywalizacja, szybkie podejmowanie decyzji. męstwo, siła. odwaga, ciekawość i zdobywanie, zapewnienie bezpieczeństwa.

Kiedy te energie są w równowadze u kobiety i mężczyzny, stajesz się sobą w relacjach, pokazujesz swoją prawdziwą naturę, bez wstydu i lęku przed zranieniem, kiedy łączysz się ze swoją esencją stajesz się prawdziwie piękna/piękny wewnętrzne i zewnętrznie.

Bez spełnienia w życiu seksualnym usychamy dzień po dniu, marniejemy i tracimy pewność siebie. Wszyscy zasługujemy na to, by móc odczuwać przyjemność życia, głębokie uczucie połączenia i ekstazę zalewających nasze ciała.

A jednak tak wiele ludzi wiedzie przeciętne życie miłosne i doświadcza tak rzadko prawdziwej głebokiej miłości, która to właśnie daje nam możliwość prawdziwego połączenia z tym kim jesteś. Bez miłości, bez satysfakcji z miłości, kobieta i mężczyzna rzadko kiedy są w stanie cieszyć się pełnią satysfakcji seksualnej. Mogą jedynie doświadczać namiastki bliskości, mechanicznej penetracji. Jednak bliskość jest czymś więcej niże fizyczne zaspokojenie.

Kiedy usuwamy twoje blokady dotyczące miłości, bliskości i seksu zaczniesz cieszyć się fantastycznym życiem osobistym

Niesamowite życie osobiste jest częścią spełnienia każdego człowieka.

 

DLA KOGO JESZCZE JEST TA PRACA:

Dla osób ze stłumionym libido, wyraźną oziębłością płciową, osób które doświadczyły nadużycia i rożnego rodzaju traum w obrębie relacji intymnych ,które spowodowały wycofanie się z relacji bliskości i intymności.  Kobiet które doświadczyły bolesnych porodów, Dla kobiet i mężczyzn  masaż tantryczny jest doskonałym wprowadzeniem do nauki orgazmu energetycznego i wielokrotnych orgazmów.

 

 Co zawiera pakiet:

 4 sesje online lub w gabinecie
Wszystkie sesje odbywają się online, przez Skype lub Zoom, lub w gabinecie
Każda sesja trwa od 60 do 90 minut.

Po dokonaniu rezerwacji wybierzesz dla Ciebie najlepszy czas na nasze spotkanie.

Zarezerwuj teraz!