Nazywam się Liza Rina Kośny i jestem Certyfikowanym Instruktorem metody TheaHealing® oraz założycielką Akademii ThetaHealing®.

Moja przygoda z uzdrawianiem zaczęła się w wieku 16 lat, kiedy to lekarze zdiagnozowali u mnie „nieuleczalną chorobę skóry,” oznajmującą, że będę zażywać sterydy do końca życia. Ta diagnoza, nie spodobała mi się, zaczęłam więc szukać innych alternatyw. Wtedy to po raz pierwszy spotkałam się z naturoterapią i energoterapią. Zastosowałam post leczniczy oraz oczyszczanie ciała, choroba zniknęła i nigdy więcej do dzisiaj się nie pokazała. Wtedy to po raz pierwszy poznałam moc naturalnych metod leczenia. W wieku 21 lat miałam zapaść, co spowodowało nagłą zmianę myślenia, przestałam się interesować tak jak moi rówieśnicy imprezami, zaczęłam poszukiwać głębszego sensu życia. Miałam też dosyć bycia nieszczęśliwą i przyciągania do siebie wciąż niewłaściwych osób. Zawsze czułam więcej, nigdy nie zgadzałam się z koncepcją, że bóg mieszka w kościele, a choroby są nieuleczalne. W głębi siebie czułam, że prawda jest inna i za nią tez podążałam.

Zaczęłam studiować medycynę chińską, dieto- terapię, ayurwnedę, zaczęłam uczyć się oczyszczania ciała. Kolejno pojawiły się bioenergoterapia i uzdrawianie energią, jako uzupełnienie mojej wiedzy. Zawsze bliżej mi było do natury i świadomości, że każde zaburzenie w ciele czy duszy jest wynikiem bólu duszy i zaburzeniem na poziomie energetycznym, niż nieuleczalną chorobą ciała/ umysłu, ten pojęcie pozwoliło mi uwolnić się od zaburzeń odżywiania, nadwagi, depresji, perfekcjonizmu i różnego rodzaju problemów, z którymi borykałam się w życiu ja sama lub moi pacjenci.

W 2014, kiedy prowadziłam Instytut Seksualności, szukając alternatywnej, skutecznej, bezpiecznej i co najważniejsze szybkiej formy terapii dla moich klientów, natknęłam się na metodę ThetaHealing®, w której od razu się zakochałam. Poszłam na próbną sesję, a następnie na kurs praktyka, rezultaty, jakie osiągnęłam tą metodą i w jak krótkim czasie były rewelacyjne, chciałam tego uczyć innych i tak tez zrobiłam.

Choć w swojej kilkunastu letniej praktyce próbowałam wielu metod uzdrawiania, począwszy od dietoerapii, bioenergoterapii, ustawień, hipnozy, medytacji, radykalnego wybaczania, afirmacji, pracy z ciałem, feng shui w ThetaHealing® znalazłam wszystkie te metody w jednej, połączone w spójną, logiczną całość i co najważniejsze, możliwość pracy tą metodą samodzielnie! Dziś w tę podróż zapraszam i ciebie…

Moje wartości: i pasje
Rodzina, Miłość, Ludzie
Zwierzęta, Ekologia, Wegetarianizm
Podróże,
Radości,
Pasją,
Muzyka
Dobra książka,
Odkrywanie tajemnic podświadomości,
Slow Life
Zdrowy styl życia,
Medycyna wysoko wibracyjna,
Uzdrawianie,
Dokonywanie cudów i niemożliwego