Nazywam się Liza Kosny i jestem Intuicyjną Uzdrowicielką, Channelującą Terapeutką i Trenerką Theta Healing®, Access Consciousnes, Instruktorem i Terapeutką Dotyku Miłośći, Trenerka Rozwoju Osobistego, specjalizującą się w tematach: relacji, traumy, prosperity, zaburzeń odżywiania, uzdrawiania dzieciństwa, uzdrawiania uzależnień, cofania chorób przewlekłych i uzdrawiania zwierząt. Jestem autorką medytacji prowadzonych otwierających na miłość, prosperity i sukces. Autorka ebook – Uzdrów Swoją Seksualności i Uzdrów Swoje Życie. Założycielka Akademi Miłości i otwierającej się Akademi Prosperity.. Medycyną alternatywną, energetyczną  i  uzdrawianiem zajmuje się od przeszło 20 lat.

Praktykując jogę, medycynę chińską oraz czytając teksty buddyjskie, po raz pierwszy spotkałam się z  punktem widzenia – wszystkie odpowiedzi są w nas – jak to powiedział BUDDA  i tu ich potrzebujemy szukać.

Moja przygoda z uzdrawianiem zaczęła się w wieku 16 lat, kiedy to lekarze zdiagnozowali u mnie „łuszczycę,” oznajmującą, że będę chora do końca życia. Ta diagnoza, nie spodobała się mi, zaczęłam więc szukać innych alternatyw, wtedy to po raz pierwszy spotkałam się z naturoterapią i energoterapią. Zastosowałam posty lecznicze, ziołolecznictwo i  oczyszczanie ciała i  po zaledwie 3 tyg. moja choroba zniknęła, nigdy więcej także się nie pojawiła. Wtedy to po raz pierwszy poznałam moc samouzdrawiania ciała.
Ale zacznę od początku, W wieku 18 lat byłam bardzo nieszczęśliwą dziewczyną, tak bardzo nieszczęśliwą, że postawiłam targnąć się na swoje życie i jak większość młodych ludzi, szukałam uwolnienia w substancjach zmieniających świadomość –  nikt mnie nie rozumiał – i ja siebie także – nie wiedziałam w tedy o dzieciach indygo czy kryształowych dzieciach i ich naturalnych możliwościach empatii,  jednowiedzenia, jasnosłyszenia i  jasnoczucia. Kompletnie nie wiedziałam, jak sobie radzić ze swoim darem, z tym że słyszę, widzę i wiem więcej od innych ludzi, że mówię ludziom, rzeczy o których tylko oni wiedzą, lub nawet oni sami nie zdają sobie sprawy, wtedy właśnie pojawiły sie po raz pierwszy moje spontaniczne „channelingowane przekazy”.
Nikt mnie nie rozumiał, niektórzy mieli mnie dosyć – kiedy kolejny raz mówiłam im to co wyższa świadomość przezemnie przemawiała,  moja mama i brat, „najchętniej pozbyli by się mnie ze swojego życia” za te moje spontaniczne prawdy.  Czułam się samotną, niezrozumiana, inna- interesowały mnie zwierzęta, natura, biologia, zioła i energia –  kompletnie nie radziłam sobie z ortografią, fizyka czy matematyką – uwielbiałam natomiast malować i ćwiczyć – pomagała mi się to wyciszyć i uziemić.  Jednak moje odczuwanie wszystkiego wokoło, zwiększało się z dnia na dzień -przez co miałam, problemy z …koncentracją w szkole” ,dostawała zaniżone oceny, gdyż w natłoku informacji  i energii – nie często nie potrafiłam, odnaleść poprawnej odpowiedzi na zadawane mi pytania.  Nie była wstanie „zapanować” nad moją energią i wszystkimi darami z którymi przyszłam tutaj.
Moja wrażliwość odczuwania innych istot, świata oraz wrażliwość na krzywdę innych  znacznie odbiegała od normalnych zainteresowań nastolatki, kochałam naturę i zwierzęta, a ludzie  po prostu mnie nie interesowali. Zaczęłam poszukiwać uwolnienia w środkach zmieniających świadomość, które pewnego dnia spowodowały u mnie zapaść i wyjście z ciała, to zdarzenie diametralnie zmieniło moja świadomość –  z dnia na dzień przestałam się interesować imprezami i zaczęłam poszukiwać głębszego sensu życia.
Miałam dość bycia nieszczęśluią i życia, które wiodłam,  przyciągania do siebie ludzi , którzy mnie nie rozumieją, nigdy także nie zgadzałam się z koncepcją, że „bóg mieszka w kościele”, czy „choroby są nieuleczalne”-  intuicyjnie czułam, że prawda jest inna i uparcie jej szukałam.

Zaczęłam studiować medycynę chińską, dieto- terapię, medycynę hinduską, zaczęłam uczyć się oczyszczania ciała, bioenergoterapii, masażu, kolejno pojawiło się uzdrawianie energią.  poznałam psychosomatykę i napotkała pierwsze wzmianki o „chorobach duszy”, w których autorzy pisali, że  choroby ciała są wynikiem bólu duszy.

Następnie poznałam medycynę energetyczną, która wyjaśniła, że zaburzenia fizyczne, zaczynają się na poziomie energetycznym gdzie każda choroba się zaczyna, a nie są  żadną nieuleczalną chorobą ciała/ umysłu –  to spojrzenie pozwoliło mi spojrzeć na chorobę jako zaburzenie na poziomie energii  – a nie ciała.

Dzięki tym „puzlom” mogłam się uwolnić od zaburzeń odżywiania, nadwagi, depresji,  bólów kręgosłupa, depresji, nerwicy czy lęków, perfekcjonizmu, pracoholizmu, zarzywania substancji zmieniajacych świadomość tj. alkohol, narkotyki, papierosy, cukier i różnego rodzaju problemów, z którymi borykałam się w życiu ja sama, a następnie moi pacjenci.

W 2014, prowadziłam  Instytut Seksualności, w którym pomagałam ludziom uzdrowić ich seksualność, praca z ludźmi w temacie relacji i bliskości intymnej, po raz kolejny pokazała mi, ze problemy z bliskością, zdradą, czy nieprzezywaniem swojej seksualności, to nie tylko ciało  – jak to uczyli mnie niektórzy znawcy ciała. Szukając skutecznej, bezpiecznej i co najważniejsze szybkiej  terapii dla moich klientów, natknęłam się na metodę Theta Healing®, w której od razu się „zakochałam”.
Poszłam na pierwszą sesję, gdzie terapeutka w  90 min uwolniła mnie z toksycznego związku, w którym wtedy byłam. To przekonało mnie, do skuteczności tej metody i postanowiłam się tej metody nauczyć, by móc pomagać moim klientom.  Robiłam szkolenie po szkoleniu, a  rezultaty, jakie osiągnęłam tą metodą i w jak krótkim czasie były rewelacyjne, chciałam tego uczyć innych i tak tez się stało.

Choć w swojej kilkunastu letniej praktyce próbowałam wielu metod uzdrawiania, począwszy od dietoerapii, bioenergoterapii, ustawień, hipnozy, medytacji, radykalnego wybaczania, afirmacji, EFT, totalnej biologii, masażu, pracy z ciałem, hipnozy, Kody Uzdrawiania,  w Theta Healing® i Access Consciousness wszystko w jednej, połączone w spójną, logiczną całość i co najważniejsze, możliwość pracy tymi metodami samodzielnie! Dziś w tę podróż zapraszam i ciebie…

Moje zainteresowania, hobby i  pasje
Miłość, Relacje, Bliskość
Zwierzęta, Ekologia, Wegetarianizm
Radość
Podróże
Pasją,
Muzyka
Książka,
Wiedza,
Parapsychologia,
Fizyka Kwantową,
Neurobiologia,
Psychologia,
Odkrywanie tajemnic życia i  podświadomości,
Zdrowy styl życia,
Medycyna naturalna,
Uzdrawianie energią
Dokonywanie niemożliwego – czyli zaginanie matrixa