ODCHUDZANIE z THETA HEALING®

Żyjemy w czasach, gdzie co druga osoba boryka się z problemem nadwagi lub otyłości. Dietetycy zewsząd bombardują nas coraz to nowszymi dietami, zdrowymi przepisami, zamiennikami typu light i nowym cudownym sposobem na zgrabną sylwetkę i piękne ciało. Trenerzy personalni motywują i nakłaniają nas do ćwiczeń.
I chociaż duża część osób korzysta z tych usług, wciąż trudno jest  im  uzyskać trwały efekt utraty wagi, oraz podtrzymać motywację do ćwiczeń, dzięki czemu utrzymają swoją wymarzoną szczupłą sylwetkę.

Co zatem jest przyczyną naszego sukcesu lub  porażki w obszarze idealnego ciała?

Otóż tak jak w przypadku każdego zaburzenia, największym przeciwnikiem w osiągnięciu idealnej wagi, jest nasza podświadomość, nasz wewnętrzny dialog oraz nasze blokujące przekonania względem naszej wagi, sylwetki i sposobu w jaki je osiągniemy.

Problem nadwagi to nie tylko podjadanie, zajadanie czy zbytnia podaż energetyczna do wydatku energetycznego

Coraz częściej  mówi się o tym, że problem nadwagi to problem psychosomatyczny i wymaga podejścia holistycznego czyli całościowego do człowieka jako to istoty składającej się z ciała, umysłu, ducha. To także, uzdrowienie relacji z jedzeniem, Taki model podejścia do zagadnienia otyłości nie tyle  skupia się na samej diecie, uciążliwym liczeniu kalorii,  doborze odpowiednich niskokalorycznych składników, co na pracy z podświadomością, negatywnymi nawykami i przekonaniami pacjenta.

ThetaHealing® w odchudzaniu  w myśl zasady, że człowiek jest całością i składa się z  emocji, przekonań i schematów działania, wychodzi na przeciw zbędnym kilogramom, pracując w obszarze podświadomych blokad w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Metodą TH pracujemy z poglądami w obszarach:

-twoje relacje międzyludzkie i związki
-twoje relacje z jedzeniem
-twoje poglądy dotyczące ćwiczeń
-twoje poglądy dotyczące wagi i jej utraty
-twoje poglądy dotyczące piękna
-twoje poglądy dotyczące szczupłość i siły
-odblokowywanie konfliktu wywołującego dane zaburzenie

Jak widzisz praca jest stanowczo głębsza niż samo liczenie kalorii, układanie diety czy sam treningi, a wykonanie tej podświadomej pracy, daje pełen sukces w każdym z tych obszarów.

Dodatkowo sprawdzamy twoje zapotrzebowanie kaloryczne, oraz wyliczamy odpowiednie zbilansowanie kcal, oraz makro składników, dzięki czemu uzyskujesz trwała utratę wagi i swoją wymożoną sylwetkę

Układamy orientacyjną dietę abyś mógł/mogła na początek korzystać z zaleceń za czym się nauczysz -)

Dostajesz także ebook z zaleceniami żywieniowymi.

Przeprowadzane jest także bezpieczne i w pełni naturalne oczyszczanie twojego ciała z grzybów i pasożytów.

A efektem końcowym naszej wspólnej pracy będzie trwała utrata Twojej  wagi, raz a dobrze na całe życie.

Cena sesji 300 zł/60-90 min