Masaż Lomi lomi nui

Masaż lomi lomi zrodził się na Hawajach i po dziś dzień jest praktykowany przez hawajskich uzdrowicieli, W dawnych czasach masaż był rytuałem oczyszczenia i rozpoczynał przejście w nowy etap życia, służył ważnej intencji, która ukierunkowana skupia energię i zwiększa je efektywność. Dobrze wykonany masaż wspiera proces manifestacji zawartych w niej życzeń

Uzdrawiający masaż lomi lomi to praktyczna, pełna miłości i łagodności metoda odnajdywania zagubionego potencjału jaki drzemie w każdym z nas. Właściwy dotyk od dawien dawna jest jedną z najpotężniejszych metod uzdrawiania człowieka. Głęboki i bardzo wyciszający spektakularnie rozluźnia ciało, harmonizuje uczucia, myśli i budzi naszego czasami uśpionego ducha.

Czuły pełen miłości dotyk, otwiera drogę do całkowitego uwolnienia
wszelkich blokad na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.
Lekko i łagodnie pobudza ciało do pozbycia się nagromadzonych napięć, mobilizuje siły do wrodzonej samouzdrawiania. Naturalnym następstwem masażu jest pojawienie się nowego sposobu odczuwania i myślenia, co wpływa na łatwiejsze radzenie się z wyzwaniami dnia codziennego Dzięki nawiązaniu ponownego kontaktu z własnym ciałem, i zgubionymi emocjami pojawia się większy dystans, zrozumienie, akceptacja oraz poczucie lekkości, łatwości i pewności siebie. Masaż w rewolucyjny sposób, wspiera nas w procesie zdrowienia i samorozwoju i jest skutecznym wsparciem dla każdej innej terapii bądź leczenia, ponieważ zawsze łączy osobę masowaną z mądrością jej ciała i w ten sposób wspomaga proces zdrowienia.

Przebieg masażu lomi lomi
Masaż lomi lomi rozpoczynamy od energetycznego oczyszczenia i harmonizacji czakr. Osoba masowana, leży t przykryta ręcznikiem na stole do masażu. Pokój jest ciepły, cichy i zaciemniony, tak abyś odbierając masaż mogła jak najbardziej wejść w proces zdrowienia. W tle słychać relaksacyjną muzykę, na życzenie osoby masowanej mogą palić się kadzidła, Masaż lomi lomi rozpoczyna chwila koncentracji, która służy skupieniu uwagi na intencji i przywołaniu sił duchowych do wsparcia jej realizacji. Każdy masaż jest indywidualny i całkowicie dopasowany pod potrzeby ciała, które intuicyjnie informuje mnie o jego potrzebach i blokadach. Ciało natłuszczone jest naturalną oliwą, sprawia to, że ruchy masażysty mogą być płynne i precyzyjne. Masowane jest całe ciało z przodu i z tyłu z wyjątkiem sfer intymnych. Masaż trwa najczęściej 90 min -120 min.

Korzyści z masażu lomi lomi
uczucie ulgi spowodowane rozluźnieniem mięśni i ścięgien.
wzrost elastyczności stawów.
zharmonizowanie fizjologii ciała i jego procesów: oddychania, trawienia, wydalania.
usprawnienie krążenia limfatycznego, tętniczego i żylnego.
wzmocnienie, wyciszenie i zharmonizowanie układu nerwowego, co daje poczucie wewnętrznej równowagi.
ukojenie emocji, złagodzenie niepokoju, wyciszenie negatywnych myśli. pojawienie się wewnętrznego komfortu i łatwości skupiania się na pozytywach.

200/60 min

250/90 min

300z/120 min

link do płatności

paypal.me/lizakosny

z dopiskiem masaż i czas zabiegu 60, 90, 120 min