Uncategorized

Jak zamanifestować bratnią duszę na życie…

Wielu ludzi marzy o wspaniałej miłości jednak zapytani, jaka by ona miała być, nie potrafi udzielić odpowiedzi. Wszyscy potrafią dokładnie powiedzieć, czego nie chcą, jednak zapytani czego pragną, mają pustkę w głowie. A tutaj, aby zbudować świadomą miłość w naszym życiu, potrzebujemy świadomie zdać sobie sprawę, jakie są nasze potrzeby w związku, i czego tak naprawdę chcemy w miłości… To tak jak z pójściem do restauracji, mamy menu, w którym mamy mnóstwo potraf, ale my wewnętrznie wiemy, na co mamy ochotę, i to na tej podstawie składamy zamówienie. Tak samo jest z miłością!

Kiedy składamy zamówienie na idealnego partnera, potrzebujemy:

-nauczyć się kochać i szanować siebie samych najpierw w innym przypadku niestety przyciągniemy do siebie partnera o podobnym problemem i oboje nie będziecie w stanie okazać sobie miłości

-uleczyć swoje minione zawiedzenia 

-dokładnie przeanalizować swoje potrzeby w relacji intymnej

-przeanalizować także to, co ja sama/sam mam do zaoferowania swojemu partnerowi w reakcji

-sprawdzić przekonania, które były w naszej rodzinie w kwestii miłości

-pomyśleć i przeanalizować jakie wzorce wynieśliśmy z domu rodzinnego i jeśli wymaga tego sytuacja uleczyć je i uzdrowić, uświadomić sobie a najlepiej przepracować swoje blokujące przekonania i wierzenia na temat związków, miłości czy seksu-bo seks to także element relacji i trzeba go lubić i być na ten aspekt otwartym, jeśli marzy nam się rodzina, dom, szczęśliwy związek a tym bardziej dzieci.

Gdy zbudujemy solidny fundament pod nasz związek, kolejno potrzebujemy zastanowić się jaki ten mój wymarzony partner powinien być i tut

aj nie ma co się ograniczać, Trzeba odważnie usiąść i zacząć określać co lubię i czego potrzebuje w miłości. Bez lęku prosić o dokładnie takiego partnera, o jakim marzysz. Uwierzcie mi, na świecie są miliony ludzi i na pewno wśród nich jest choć jedna osoba odpowiadająca dokładnie twoim preferencjom.

Jeśli uważasz, że na pewno nie, naucz się zmieniać przekonania -)

I zaufaj temu, co pisze, a jeśli jesteś po kursach ThetaHelaing®, to wiesz, że my potrafimy tworzyć cos z niczego, zatem jesteśmy w stanie wykreo

wać wszystko, o czym marzymy a powstrzymać nas morze tylko nasza wyobraźnia i nasze blokujące wierzenia, które potrafimy zmienić.

Zatem gdy już określimy dokładnie, jaki on/ona ma być, zostaje nam tylko zamanifestować nową osobę w naszym życiu. I cierpliwie/wytrwale czekać, aż pojawi się w naszej przestrzeni.

Oczywiście to nie oznacza, by usiąść i nic nie robić, trzeba podejmować działania. Choćby być otwartym na spotkanie nowych osób w życiu. Warto także wyobrażać sobie ten nowy związek, w końcu nasz umysł nie odróżnia fikcji od rzeczywistości, W co uwierzy i co zobaczy nasz umysł, to w końcu zjawi się także w naszym życiu realny. 

Jeśli nie wierzymy w marzenia lub boimy się marzyć potrzebujemy wykonać pracę z przekonaniami i dokopać się dlaczego tak jest…

Świadome manifestowanie bratniej duszy, pomaga nam także pominąć bezsensowne pomyłki, jakie często spotykamy podczas układania sobie życia miłosnego.

Gdy mamy cechy i wartości wypisane, możemy łatwo zweryfikować, czy nowo poznana osoba spełnia nasze wymagania. -)

Ten element można porównać do poszukiwania nowego pracownika przez pracodawcę, w ofercie pracy dokładnie jest wymienione jakie umiejętności i cechy charakteru ma mieć dana osoba.

Skoro w takich sprawach jak praca czy wybór posiłku potrafimy dokładnie określić swoje preferencje, czemu w tak ważnej sprawie, jaką jest miłość, kompletnie nie bierzemy tego pod uwagę?

Przy manifestowaniu w stanie Theta warto także pamiętać, że gdy uruchomiamy nasz wir ku przyciągnięciu miłości, otwiera się nasza czakra seksualna, na którą będą reagować potencjalni mężczyźni czy kobiety, co nie oznacza, że są dla nas odpowiedni do życia czy seksu.

Warto także, przygotować miejsce dla tej nowej osoby, zrobić miejsce w szafie czy naszym łóżku. 

Wyrzucić stare rzeczy od minionych partnerów/partnerek. Po prostu oczyścić przestrzeń i przygotować na nową miłość. 

Więcej na temat manifestowania w stanie Theta zapraszam na kurs Manifestacja Obfitości oraz Bratnie Dusze!

Zdjęcie Erica Alvesa na Unsplash

Obszar załączników