Jak umówić się na sesje

OK! Wiesz już z czym chcesz pracować. Teraz wybierz najlepszą opcje współpracy dla siebie!  Poniżej przedstawiam  kilka możliwości:

 1. Umów się na bezpłatną konsultację przez Telefon/Whats up, Skype, na której porozmawiamy o twojej sytuacji i wspólnie dobierzemy najlepszą formę współpracy.
 2. Chcesz umówić się na 1 sesję ? Wykup pojedynczą sesję i uzdrów swoje życie!  Cena 300zł/h!
 3. Pakiet VIP w wybranym aspekcie twojego życia, w którego w skład wchodzą 10 sesji  i  3 prawie 3 miesiące wspólnej pracy. W skład pakietu wchodzi stałe wsparcie email, online, telefon.  Wybór najlepszy jeśli potrzebujesz regularnej pracy i stałego wsparcia eksperta. Masz dość tego co się  dzieje obecnie w twoich  życiu, czujesz się gotowy/a na radykalną zmianę. Korzystałaś już z wielu  metod, jednak wciąż coś cię blokuje. Pakiet  gwarantuje ci skuteczną i bezpieczną zminę twojego życia.
  To :10  sesji w miesiącu po 90 min, cotygodniowe spotkania na telefon,  Skype, What’s U. Praca zdalna lub w gabinecie (do ceny doliczamy koszt gabinetu 30 zł /1h). Cena pakietu 1 miesięcznego  800zł zamiast 1400!
 4. Udział w SZKOLENIACH. Ta opcja najlepsza dla tych, którzy chcą samodzielne pracować ze sobą w domu! Szukają innowacyjnej, skutecznej i bezpiecznej metody do codziennej praktyki lub terapii ze sobą.. Chcą nauczyć się rozwiązywać  każdą sytuację życiową z lekkością, poprzez pracę z podświadomością. Chcą wiedzieć jak samodzielnie pracować ze sobą, bliskimi, dziećmi, zwierzętami  lub myślą o pomaganiu innym zawodowo np. psycholog, terapeuta, coach, pomoc socjalna, nauczyciel. Cena pojedynczego szkolenia 3 dniowego to 980 zł. brutto
 5. Pakiet 3 podstawowych kursów Cena 2994 zł brutto za 3 szkolenia. To 2 szkolenia po 3 dni i 1 szkolenie 2 dniowe gdzie uczysz się perfekcyjnie posługiwać metodą Theta Healing®.
  Chcesz wsiąść udział w szkoleniu jednak twoja katulana sytuacja finansowa nie pozwala ci na to, skontaktuj się ze mną i zapytaj o stypendium w zamian za pomoc przy kursach.

POTRZEBUJESZ POMOCY W PODJECIU DECYZJI CO JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZE ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ: +48 881 33 88 99 LIZA@AKADEMIATHETAHEALING.PL 

 

Jak umówić się na indywidualną  sesję krok po kroku:

 1. Wybierz rodzaj sesji i dogodny termin dla siebie.
 2. Potwierdź rezerwację sesji  email na LIZA@AKADEMIATHETAHEALING.PL  lub telefonicznie pod numer  +48 881-33-88-99
 3. Zrób przelew na konto 85114000260000543359005156 lub opłać po sesji w gabinecie
 4. Wyślij robisz  przelew, wyślij  potwierdzenie przelewu na email: liza@akademiathetahealing.pl oraz dane do faktury: imię, nazwisko, adres, kod, email, jeżeli na firmę to nazwa firmy oraz NIP.
 5. Sesje realizowane są najpóźniej do 2 dni od zrobienia przelewu.
 6. W przypadku pracy w gabinecie, płatność za gabinet płacisz na miejscu a przelew robisz tylko za samą sesję/pakiet,.

W gabinecie do ceny doliczana jest cena gabinetu – 30 zł / 1 godz.

Z uwagi na to, że metoda Theta Healing® pracuje na odległość tak samo dobrze jak bezpośrednio,  osoby z Warszawy jak i dalszych zakątków Polski ( Świata) zapraszam na  sesje online (telefon, messenger , whats up).

z poważaniem

Liza Rina Kośny
Certyfikowany Instruktor i Terapeuta Theta Healing®