Uncategorized

Jak przekonania kształtują nasze życie…

Umysł zawsze panuje nad materią, a nad umysłem wyższa świadomość.

Wyższość tego można zaobserwować dosłownie zawsze i wszędzie.

Kiedy twój umysł uwierzy, że coś jest prawdą, stworzy odpowiednią do tego rzeczywistość np.

Kiedy uwierzysz, że jesteś biedny, twoja podświadomość stworzy do tego odpowiedni scenariusz i przyciągnie do ciebie potwierdzające zdarzenia.

Kiedy uwierzysz, że świat ci zagraża, twoja podświadomość na twojej drodze postawi takie zdarzenia, aby potwierdzić tę tezę.

Kiedy uwierzysz, że jesteś chory i że diagnoza lekarska jest ostateczna, twoja podświadomość sprawi dosłownie wszystko, byś doświadczył kompletnego odwzorowania twojego światopoglądu.

Kiedy uwierzysz, że masz prawo być szczęśliwym, na twoje drodze życia pojawią się wspaniałe sytuacje do uczczenia i celebrowania tego przekonania.

Kiedy uznasz, że chcesz żyć, będziesz żył, pomimo diagnoz a wtedy lekarze uznają to z cud.

Kiedy uznasz, że chcesz doświadczyć dobrostanu i że na to zasługujesz, twoja podświadomość przyniesie pod twoje stop cały dobrostan, na który w twoim własnym mniemaniu zasługujesz.

Jest to swego rodzaju piękna prawda i zarazem okrutna, zależni

e od tego, jakie prawdy uznasz za słuszne.
Na samym końcu i tak doświadczysz, że wszystko jest tylko przekonaniem, a ty jako obserwator doświadczasz tego, co twoja podświadomość wyświetla, poprzez swój pryzmat doświadczeń.

 

Jak zatem dochodzi do powstania przekonają?

Większość naszych przekonań tworzy się w dzieciństwie, kiedy to jako małe dzieci jesteśmy wychowywani poprzez rodziców, szkolnictwo czy religię. Wtedy to z czystej białej kartki, która nie ma, żadnych odnośników zaczynamy zapełniać się tym, co inni nam mówią. Tym w co oni uwierzyli i tym, co oni sami kiedyś usłyszeli od innych. Tak powstaje nasza rzeczywistość. Nasze życie jest odzwierciedleniem tego, co od najmłodszych lat słyszymy od innych i tego, w co uwierzymy…

Jakie rodzaje przekonań rozróżniamy?
Mamy przekonania wspierające i osłabiające.

 

Wspierającym przekonaniem będzie np.
Jestem piękna
Poradzę sobie
Świat jest bezpieczny
Zasługuje na to, by być kochaną.

 

Osłabiającym przekonaniem będzie:
jestem brzydka/gruba
Ludzie są źli
Ludzie oszukują
Umrę, bo tak lekarz powiedział
Muszę być chora
Choroby są śmiertelne
Choroby są dziedziczne.

Choroby są nieuleczalna
U mnie w rodzinie każdy miał …. i tu wpisz sobie własne co.

 

Co zrobić, aby uzdrowić przekonania?
Przede wszystkim trzeba sobie zdać sprawę ze swoich przekonań. Gdyż są one po prostu pewną myślą, którą uznaliśmy za prawdę, gdy powtórzyliśmy ją 100-1000 razy lub gdy usłyszeliśmy ją kilkaset razy od innych.

Przekonania na poziomie świadomym możemy poznać poprzez uważne słuchanie samych siebie, po prostu słuchaj swoich słów i tam, gdzie słyszysz, coś negatywnego zatrzymaj się i zweryfikuj czy naprawdę jest to prawda?

Przekonana podświadome, są wyższą szkoła jazdy, często nawet nie jesteśmy ich świadomi, ale to nie znaczy, że nie mają na nas wpływu.
Naukowcy udowodnili, że nasz podświadomość rządzi nami i tworzy nasze Zycie. I że to nasza podświadomość w prawie 90% tworzy nasze życie, a nasz umysł świadomy tylko w ok. 10%.
Aby nauczyć się poznawać podświadome przekonania potrzebujesz nauczyć się korzystać ze swoich ukrytych i prawdopodobnie nigdy wcześniej nigdy nieszkolonych umiejętności.

Do tych umiejętności należą: jasnowidzenie, telepatia, przewidywanie

, intuicja.

Niestety w szkole nie jesteśmy uczeni jak rozwijać te umiejętności, gdyż system uznał, że to niczemu nie służy i do niczego nie jest nam rzekomo potrzebne.Jednak sama uważam, że te zdolności są jak najbardziej przydatne w codziennym życiu: intuicją pomaga nam przeczuć zdarzenia w naszym życiu. Jasnowidzenie czy proroctwo także mogą nas poinformować przed tym, co mogłoby nam nie do końca służyć.
Kontakt z boską świadomością, która jest dla każdego dostępna, pozwala nam kierować się najwyższą prawdą w naszym życiu i zobaczyć wszelkie zdarzenia oczami wyższej świadomości.

Jak rozwijać swoją intuicję i kontakt z wyższą świadomością?

Na szczęście na rynku jest coraz więcej książek i kursów, na których możemy uczyć się jak słyszeć i widzieć rzeczy gołym okiem niedostępne.

Ciekawe jest, że nawet rządy USA i Rosji od przeszło 70 lat prowadzą badania i szkolenia, w których to używają tzw. zmysłów parapsychicznych.

Jeżeli jesteś wystarczająco mądry, domyślisz się, że jeśli rządy to robią

, to znaczy, że jest to możliwe.

Wyobraź sobie teraz jakby wszyscy ludzie, korzystali ze swojej intuicji i janowiedzenia i wiedziałby co się dzieje lub w którym kierunku politycy podąża

 

ją, czy świat wyglądałby tak samo, jak dzisiaj? Czy może bylibyśmy w zupełnie innym miejscu? Odwiedź na to pytanie zostawiam ci czytelniku;).

Dobrego czasu -)