Uncategorized

Jak podnieść swoje wibracje?

Wielu nas coraz bardziej jest świadomych faktu, że to my jesteśmy twórcami naszego życia i to, co do niego przyciągamy, jest konsekwencją naszych wibracji…

Jednak nie wielu wciąż wie, jak na co dzień zadbać o swoje wibracje i utrzymywać je na wysokich lotach przez cały czas.

Zacznijmy od wytłumaczenia słowa wibracja w pojęciu rozwoju i duchowości:

Wibracje to częstotliwość energii, którą posiada każdy z nas i przejawia na swój indywidualny sposób. Wibracja przekłada się na twój potencjał osobisty-dodani lub ujemny, twoje podejście do życia i rozumienie życia, sposób w jak reagujesz na to, co cię spotyka w życiu. Przekłada się także na twoją dojrzałość emocjonalną. Im wyższa wibracja, tym wyższa świadomość człowieka, głębsze połączenie ze Źródłem (Stwórcą) i świadomością tej istoty, zatem łatwiejszy dostęp do twórczych myśli z poziomu Źródła (Stwórcy). I wyższa wibracja, tym wyższa świadomość, łatwiejsze pozostawanie poza iluzją systemu, a co za tym idzie, większa koncentracja na osobistych sprawach, własnym potencjale, własnej ścieżce duchowej i swoim planie duszy.

Im wyższa wibracja, tym większa zdolność odczuwania błogości, radości, bezwarunkowej miłości, ponieważ są one ściśle połączone z wibracją Stwórcy (Źródła) i im bliżej jesteśmy tych wibracji, tym bardziej czujemy te stany emocji, aż dochodzimy do stanu w którym, normalnością są dla nas radość, spokój, miłość, a coraz rzadsze są momenty, w których czujemy złość, ból czy cierpienie. Podnoszenie wibracji to proces, gdy zaczynasz go, zwyczajowo twoje życie wypełnia chaos, ból, cierpienie, złość i problemy, gdy oczyszczasz swoją podświadomość, a za tym swoje wibracje, stany niskich emocji, rozpływają się jak chmury po deszczu i stają się raczej coraz rzadszym zjawiskiem niż normą. Im wyższa wibracja tym także łatwiejsze i szybsze jest manifestowanie swoich pragnień i marzeń.

Na nasze wibracje mamy wpływ i możemy świadomie je regulować i podwyższać. To jak trening fitness trenuje nasze ciało i sprawia, że poprawia nam się kondycja, tak samo nasza wibracja może być codziennie trenowane przez nasz świadomy trening mentalny i podnoszona do najbardziej dostępnej na tu i teraz, w najlepszy możliwy sposób.

Po co nam wysokie wibracje?

Wysokie wibracje potrzebne są nam do świadomego tworzenia naszego życia. Jeśli myślisz poważnie o tym, by stać się świadomym twórcą swojego życia, potrzebujesz zadbać o swoje wibracje. W życiu bowiem można osiągać wszystko na dwa sposoby:

Poprzez SIŁĘ, 80% społeczeństwa swoje osiągnięcia „zawdzięcza użyciu siły”, przeforsowaniu na siłę swoich racji i ciągłej walce z oporem, znasz to?

Jednak jest drugi sposób, o którym się raczej w publicznych mediach nie mówi:

MOC-jest naszym naturalnym narzędziem do osiągania naszych marzeń. Jest o wiele łatwiejsza niż siła i co najważniejsze nie wymaga walki. Moc działa poprzez połączenie z wewnętrzną mocą, która jest w każdym z nas i uzyskaniu ciągłego dostępu do tej mocy. Dzięki czemu, bez oporu, z lekkością zaczynamy tworzyć i przyciągać (kreować, manifestować) to o czym marzymy poprzez możliwości naszego umysłu. Jak to zrobić? Przede wszystkim tak jak już to napisałam, ty sam masz największy wpływ na swoje wibracje. To jak się czujesz i co przejawiasz w danym momencie, jest najlepszym odzwierciedleniem tego, jakimi wibracjami emanujesz i jakimi myślami myślisz. Aby być na wysokich wibracjach, potrzebujemy świadomie i najlepiej codziennie pracować ze swoim, świadomym i podświadomym umysłem i przeprogramować go, aby służył ci w najlepszy możliwy sposób. Przypomnę tutaj, że Twój umysł to nie ty i powinien być on twoim pracownikiem, niestety często jest tak, że myślisz, ty = umysł i że umysł jest twoim centrum dowodzenia. Nic bardziej mylnego, ty to nie umysł. Ok, ale wróćmy do wibracji… Co obniża nasze wibracje?

1. EMOCJE ! Przede wszystkim niskie emocje w szczególności: złość, agresja, lęk, strach, niemoc, zazdrość, mściwość itp. Ogólnie wszelkie emocje, które sprawiają, że czujesz się źle. Obniżają one nasze wibracje i sprawiają, że nie jesteśmy w stanie użyć mocy w poprawny i czysty sposób (bez tzw. zakłóceń).

2. URAZA Kolejnym czynnikiem, który wpływa na obniżenie naszych wibracji, jest: uraza i żal. Trzymanie urazy i żalu do osób, które nas kiedyś zraniły, także jest z punktu rozwoju duchowego mało sensowym rozwiązaniem. Nie ma to sensu, ponieważ uraza i żal to jedne z najcięższych niskowibracyjnych energii, które gdy zasiedlają nasz umysł i ciało, zatrzymują ogrom naszej energii, która mogłaby być spożytkowana na tworzenie w swoim życiu wspaniałych rzeczy, o których tak bardzo marzysz. To jak „żywy trup” w szafie, której drzwi cały czas trzymasz, aby nie wypadł z szafy -czujesz, widzisz, wiesz już o czym mówię?

3. PRZEKONANIA– przekonania-to trzeci z najczęstszych powodów, dla których mamy niskie wibracje, a w naszym życiu pojawiają się rzeczy, których nie chcemy. Musimy pamiętać, że to, co wydaje ci się na świadomym umyśle prawdą, nic nie ma wspólnego z twoim podświadomym umysłem i jego przekonaniami, oraz jego prawdą.

Przekonania to twierdzenia, w które uwierzyliśmy na podstawie naszych doświadczań życiowych. Mamy ich tysiące w swojej świadomości i podświadomości, te, które utwierdziły się w nas na dobre, nazywamy paradygmatami. I jedne i drugie jednak zawsze możemy zmienić!

Przekonania dzielimy na budujące i ograniczające. Przekonaniem budującym będzie np.: jestem kreatywna, zasługuje na bycie szczęśliwą, zasługuje na dobrobyt. Przekonaniem ograniczającym/ negatywnym będzie: jestem brzydka, jestem gruba, nic mi się nie udaje, jestem do niczego ect.

Z przekonaniami możemy pracować na co najmniej dwa sposoby:

Sposób nr 1. Powtarzać afirmacje przez kilka tygodni do kilku miesięcy na głos lub pisząc. Jest to żmudny proces i bardzo czasochłonny A jego efekt może być różny, gdyż ten sposób pracy ze sobą nie gwarantuje nam usunięcia tzw. przekonań głównych. Czym jest przekonanie główne? To takie przekonanie, które można powiedzieć, jest podwaliną wszelkich innych zbudowanych na nim i trzyma on na sobie wszelkie inne przekonania. Zatem powtarzanie na tzw. głupa afirmacji: jestem szczęśliwa, kocham siebie, jestem bogata, wcale nie będzie skuteczne, gdyż nie będzie miało ono nic wspólnego z przekonaniem podstawowym, a które może stać w kontrze do naszych afirmacji. Wiem to z autopsji, gdyż swego czasu potrafiłam pisać codziennie po 30- 40 afirmacji. Niektóre z nich zadziałały, jednak większość, szczególnie tych, które były podparte negatywnymi doświadczenia, wcale nie uległo poprawie.

Sposób nr 2 Przepracować je w metodzie Theta Healing® w 30 – 60 min na jednej sesji i zapomnienie o temacie i doświadczyć natychmiastowych zmian w swoim życiu. W tym przypadku na sesji mamy możliwość dokopania się do przekonania podstawowego, które jest bazą i podwaliną wszelkich innych przekonań.natemat, z którym pracujemy na sesji, i które powstało na pierwotnym doświadczeniu, dodatkowo istotne jest, aby dowiedzieć się, czego uczyliśmy się z tego doświadczenia, w naszym życiu, we wszystkim chodzi o lekcje i naukę dla naszej duszy. I dopóki nie zakończymy lekcji, nasza dusza będzie na nowo od kreować dane doświadczenie-chociaż wpoimy sobie i tysiąc nowych przekonań! Uwolnienie najgłębszego przekonania w stanie theta, które jest zawsze bardzo osobiste i często nie ma nic wspólnego z tematem, z którym pracujemy, daje 100% gwarancji pozbycia się natychmiastowo dręczącego cię problemu. Jak dla mnie łatwiejszym sposób to przepracowanie tematu na sesji Theta Healing®, jednak zawsze, jest to kwestia indywidualna, co kto lubi, na co ma czas lub ochotę. A teraz o tym, jak podwyższyć wibracje:

1. Dużo RADOŚCI-radość i szczęście to jedne z najmocniejszych emocji, które podwyższają nasze wibracje. To bowiem radość pozwala nam na manifestować to o czym marzymy. Jeśli zatem tworzysz w swoim życiu świadomie, pamiętaj o dużych dawkach radości, która pozwoli ci na materializowanie marzeń w szybkim tempie. Przydane może być tutaj stworzenie osobistej listy radości.- czyli napisanie tych rzeczy, które sprawiają, że buzia ci się cieszy, skaczesz do góry i masz radość w sercu, a następnie robienie ich jak najczęściej.

2.JAK NAJSZYBSZE UZDRAWIANIE NEGATYWNYCH EMOCJI, które aktualnie aktywują się w naszym życiu. Dzisiaj tworzy nasze jutro, to, co dzisiaj czujemy i to o czym dzisiaj myślimy lub co dzisiaj czujemy, przyciągnie do naszego życia jutro kolejne wydarzenia o wibracji i częstotliwości podobnej do tej, która nas wypełnia dziś.

3.ROBIENIE TEGO, CO KOCHASZ -spędzanie czasu na tym, co się kocha robić, jest jednym z najfajniejszych i najłatwiejszych sposobów na przyciąganie do swojego życia tego, o czym marzysz.

4. PRACA z PASJĄ — pracowanie w zawodzie, który sprawia nam radość, także jest doskonałym i prostym sposobem na podniesienie wibracji. W pracy spędzamy ok. 8 godz., dziennie, zatem warto by te 8 godzin. Było wypełnionych przyjemnymi momentami. Osobiście znam ludzi, którzy pracują w miejscach, których nienawidzą i zastanawiają się, jak to się dziej, że nie wychodzi im to, co chcą, aby wyszło. Jak ma wyjść? Skoro 1/3 dnia jest wypełniona emocjami frustracji czy nienawiści.

5. POZYTYWNI LUDZIE-To mega doładowanie dla naszej energii osobistej, dobieraj rozsądnie ludzi, z którymi przebywasz, gdyż ich emocje oraz przekonania, mają wpływ na twoje życie. Podziękuj wszelkim ofiarom, wiecznie niezadowolonym, czy agresywnym osobom. A zobaczysz, że na ich miejsce przyjdą osoby o podobnej wibracji do twojej.

 

6. WDZIĘCZNOŚĆ – ucz się wdzięczności, praktykuj wdzięczność, stwórz zeszyt wdzięczności i zapisuj w nim, za co jesteś wdzięczny/a. Wdzięczność przyciąga kolejne powody do wdzięczności jak magnes!

Wprowadzenie tych kilku mocnych zmian w swoim życiu sprawi, że w ciągu 30 dni, twoja życie się zmieni. Sprawdź to i napisz mi o tym! Podziel się swoimi doświadczeniami. A jeżeli masz ochotę osobiście doświadczyć działania metody Theta Healing®, zapraszam na sesje.

Pozdrawiam,
Liza

umów się na sesje już dziś: 881 -33 -88 – 99

Photo by Max Andrey on Unsplash