Pakiet  „Miłość, bratnia dusza”

Chcesz przyciągnąć do swojego życia bratnią duszę?
Zastanawiasz się, dlaczego nadal jesteś singielką?
Tęsknisz za pełnym miłości związkiem?
Jesteś sfrustrowana przyciąganiem „niewłaściwych”  mężczyzn?
A może przestałaś dogadywać się w swoim obecnym partnerem?

Kiedy tęsknisz za pełnym miłości związkiem, a randki nie „pracują dla ciebie”,  istnieją pewne ukryte wzorce dotyczące miłości, związku, małżeństwa, dzieci, seksu przechowywane w podświadomości, które blokują cię w doświadczeniu  prawdziwej miłość.

Gdy zmienimy twoje podświadome programy dotyczące miłości i byciu z bratnią duszą, przygotowujemy się na przyciągnięcie odpowiedniej osoby zgodnej z wibracją twojej duszy.

Jednocześnie pracujemy nad tym, abyś ty sama zakochała się w sobie. Gdyż  bez głębokiej i stabilnej miłości do siebie samej  nie stożysz pełnego miłości związku. Tak więc twoja pozytywna  relacja ze sobą samą jest niezbędna w przyciąganiu idealnej bratniej duszy.

Ponieważ nasze  życie osobiste jest niezwykle ważne  dla większości z nas i ma wpływ na nasze życie zawodowe przyjrzymy się również twoim wzorcom rodzinnym dotyczącym prowadzenie biznesu, kariery i zarabiania pieniędzy a także związków i małżeństwa. Zawsze staramy się dopasować do naszej rodziny na poziomie podświadomości … więc oczyszczenie wszystkiego, co nie służy ci w podświadomości, jest konieczne, aby pojawiła się najbardziej pasująca bratnia dusza.

Czas dzielić  życie z piękną duszą, która cię wspiera i kocha głęboko.

 

Co zawiera pakiet:

Będziesz miał 12 – 3 miesiące regularnej pracy co tydzień  ze mną
Wszystkie sesje będą dostępne online przez Zoom.
Każda sesja trwa od 90 minut.

W celu umówienia się na sesję wypełnij kwestionariusz i odeślij do mnie:

https://mailchi.mp/7398619e9d10/obfito

cena pakietu 4200 za 3 miesiące 12 sesji online

link do płatności

paypal.me/lizakosny