Pakiet  „Miłość, bratnia dusza”

Chcesz przyciągnąć do swojego życia bratnią duszę?
Zastanawiasz się, dlaczego nadal jesteś singllem/singielką?
Tęsknisz za pełnym miłości związkiem?
Jesteś sfrustrowana przyciąganiem „niewłaściwych”  mężczyzn?
A może przestałaś dogadywać się w swoim obecnym związku?
Twój obecny związek przechodzi kryzys?

Kiedy tęsknisz za pełnym miłości związkiem, a randki nie „pracują dla ciebie”,  istnieją pewne ukryte wzorce dotyczące miłości, związku, małżeństwa, dzieci, seksu, bycia kobietą, mężczyzną, przechowywane w podświadomości, które blokują cię w doświadczeniu  prawdziwej miłość w życiu.

Gdy zmienimy twoje podświadome programy dotyczące miłości i byciu z bratnią duszą, przygotowujemy się na przyciągnięcie odpowiedniej osoby.

Jednocześnie wpracujemy nad tym, abyś ty sama zakochała się w sobie. Gdyż  bez głębokiej i stabilnej miłości do siebie samej przyciągniesz słabych mężczyzn. Oczywiście ten wzorzec nie doprowadziłby do spełnienia twoich marzeń. Tak więc twoja pozytywna  relacja ze sobą jest niezbędna w przyciąganiu idealnej bratniej duszy.

Ponieważ nasza kariera jest obecnie bardzo ważna dla większości z nas, przyjrzymy się również twoim wzorcom rodzinnym dotyczącym związków, małżeństwa i kariery. Zawsze staramy się dopasować do naszej rodziny na poziomie podświadomości … więc oczyszczenie wszystkiego, co nie służy ci w podświadomości, jest konieczne, aby pojawiła się najbardziej pasująca bratnia dusza.

Czas dzielić  życie z piękną duszą, która cię wspiera i kocha głęboko.

 

Co zawiera pakiet:

Będziesz miał 4 sesje ze mną
Wszystkie sesje będą dostępne online, przez Skype, Zoom lub osobiście w gabinecie.
Każda sesja trwa od 60 do 90 minut.

Umów się na sesję
881 33 88 99