Uncategorized

7 najczęstszych powodów dla czego ludzie klepią słodką biedę.

Pieniądze, kórz ich nie chce??? Każdy podobno je uwielbia!
A jednak jest wielu, którzy pomimo oficjalnej wersji, że pragną pieniędzy, wcale ich nie chcą na podświadomym poziomie.
I właśnie dzisiaj postanowiła napisać o tych 7 najpopularniejszych ukrytych w podświadomości przyczynach biedy.

1.Przekonania, które różnią biednych od bogatych
Najważniejszym powodem dla czego doświadczamy biedy lub problemów finansowych są nasze przekonania na temat pieniędzy, sukcesu, ludzi bogatych czy zarabiania pięniędzy. Niestety ludzie cierpiący na problemy finansowe, bardzo często mają masę błędnych przekonań na temat pieniędzy i choć pragną ich a nawet marzą o nich po nocach, to w głębi siebie uważają pieniądze za zło i przyczynę wszelkich problemów na świecie. Śmię stwierdzić że, nawet nie lubią oni pieniędzy a wręcz boją się ich. Jak w tedy mogą pieniądze płynąc strumieniem do nich, skoro odbiorca zamówienia podświadomie obawia się ich? Jest to po prostu nie możliwe i bardzo utrudnia przybycie finansowej obfitości. Jak to zmienić ? Wystarczy poznać i zmienić swoje przekonania!!!
Link tutaj :

2.Traumy z dzieciństwa.
Traumy z dzieciństwa mogą być bardzo poważą przyczyną oporu przed finansową obfitością. Nasze dzieciństwo to kolebka naszych wszelkich bolączek, to tutaj kształtują się nasze wszelkie przekonania, które pozyskujemy na bazie naszych najwcześniejszych doświadczeń. To jak nasi bliscy obchodzili się z pieniędzmi, czy z nami ma ogromny wpływ na to jak w życiu dorosłym będzie wyglądać nasza obfitość i dobrobyt. Im więcej przykrych doświadczeń, trudnych momentów i niewybaczonych historii, tym większa tama w strumieniu obfitości. Warto zrobić w tedy porządek i wybaczyć krzywdy tym którzy je uczynili.
Bądź co bądź to my tworzymy naszą rzeczywistość jako istoty duchowe, tworzymy wszystko co nas spotyka wiec nie ma za co trzymać urazy do innych, za to co sami sobie stworzyliśmy aby doświadczyć i się nauczyć. Czym prędzej to zrozumiemy, tym szybciej otrzeźwiejemy i zaczniemy świadomie kreować to czego naprawdę chcemy.

3.Niepowodzenia finansowe
Wszelkie bankructwa, trudne momenty w których brakowało nam pieniędzy, sytuacje gdzie zostaliśmy wydziedziczeni z rodziny, utraty majątku czy bezdomności mogą zablokować naszą finansową obfitość i przyciągnąć na nowo „powtórkę z rozrywki”. Cóż widma przeszłości lubią straszyć i powracać. Zatem jeśli w twoim życiu doświadczyłeś trudnych momentów w kwestii finansów czym szybciej zrób sobie przysługę i wymaż gumką tamte zdarzenia poprzez uzdrowienie tego i dowiedzenie czemu sobie stożyłeś takie doświadczenie. Aby mieć pewność, że nigdy więcej się już nie powtórzą!

4.Historia i losy przodków
Losy naszych przodków także mają wpływ na to jak wyglądać może obecnie nasza sytuacja finansowa. Jeśli w naszej rodzinie były wydziedziczenia, bankructwa, nagłe utraty majątków tak jak miało to miejsce np. podczas wojny, to w naszych genach zapisane są te doświadczenia i mogą one aktywować w nas podświadomy opór do zarabiania pieniędzy, podświadomą biedę, lęki przed dobrobytem, czy abstrakcyjne gromadzenie niepotrzebnych rzeczy. Cierpienie zapisane w naszym DNA które przezyli bliscy, może być tamą do dobrobytu, nikt bowiem nie lubi cierpieć, a jeśli w naszym rodzie, bliscy stracili majątek i w jeden dzień zostali z niczym, to pamięć tego, może blokowąć nas teraz w gromadzeniu majątku z uwagi na nie chęć do ponownego cierpienia.

5.Historia narodu
Losy naszego narodu, wielkie narodowe traumy takie jak wojny, rozbiory, czy zabory, komunizm, socjalizm itp. słowem okresy w których brakowało wszystkiego, są także zapisane w naszych genach i rzutują na nasze finansowe doświadczenia. Warto sobie uświadomić historię narodu i w dniach czy miesiącach które przypadają na czas minionych traum narodowych uważać na podejmowane decyzje lub przygotować się na pewne turbulencje finansowe, albo po prostu uzdrowić je poprzez pracę ze mną.

6.Złe gospodarowanie pieniędzmi
Osoby biedne, często mają bardzo niską świadomość nawyków finansowych do których można zaliczyć dwa najważniejsze: oszczędzanie ( i wcale nie na czarną godzinę ) i pomnażanie czyli inwestowanie zarobionych lub zaoszczędzonych pieniędzy.
Niestety i tutaj w tych zachowaniach największy wpływ mają nasze przekonania oraz traumy w historii rodziny, które to skutecznie mogą sprawić, że nasze chęci do np. gromadzenia pieniędzy które nasi przodkowie stracili w jeden dzień. Nie jest to zachęcająca perspektywa do bogacenia się, a niestety ma na wielu ludzi większy wpływ niż zdają sobie z tego sprawę.

7.Przekonanie że bieda zbliż nas do boga
Wielu ludzi, szczególnie w świecie duchowym, nosi w sobie ogrom błędnych przekonań z cyku bieda zbliża do boga. Sa to przeważnie stare dusze, które wielokrotnie wcielały się tutaj i nie jednokrotnie rozwijały się w pełnej izolacji od świata materialnego, gdzie nie potrzebowały finansowej obfitości a wręcz wyrzekały się jej. Często osoby takie mają kompletnie nieświadome ślubowania biedy i ubóstwa, które uniemożliwiają im finansowe prosperity. Innym popularnym powodem z tej puli jest cykl wierzeń z przeszłych wcieleń lub przodków, że biednemu łatwiej pozostać w stałym kontakcie z bogiem, lub że bóg chce naszego ubóstwa.
Nic bardziej mylnego! Stwórca kocha nas i pragnie abyśmy byli szczęśliwi i spełnieni pod każdym względem, zatem i obfitość finansowa jest mile widziana. -)
Jedyną osoba która może zblokować naszą obfitość jesteśmy my sami!

Jak widzisz na twoje finansowe powodzenie ma wpływ wiele kompletnie nieświadomych czynników, o których nigdy nie usłyszysz a lekcjach ekonomi czy farsowości, które mogą z powodzeniem nie dopuszczać cię do zabrania się za swoje finanse i zbudowania majątku o którym marzysz! Trudno w tedy nawet czytać czy wybrać się na jakikolwiek kurs o pieniądzach, a co dopiero zbudować finansową obfitość.

Warto „pochylić” się nad tym i utorować świadomie drogę do prawdziwej, bezpiecznej i całkowicie stabilnej finansowej obfitości już teraz poprzez rzetelną pracę ze mną.

Jeżeli, wciąż wahasz się, czy praca ze mną jest w stanie ci pomóc i  rozwiązać twoje problemy finansowe, zapraszam cię do kontaktu telefonicznego,   porozmawiamy o tym co się dzieje w twoim życiu obecnie i jak mogę ci pomóc.

Pozdrawiam
Liza

#obfitość #obfitośćfinansowa #dobrobyt #podświadomość a finanse #bankrutctwa #prosperity #pieniądze #majątek #długi #zarabianie #mlm #duchowość a pieniądze