o akademii

Witaj w Akademi Miłości!

To miejsce powstało by pomóc Ci z lekkością, radością i miłością wykreować życie twoich marzeń!   Aby wesprzeć cię w spełnieniu twoich marzeń, bez względu na ich rodzaj czy wielkość!

Założyłam to miejsce w 2010 roku i przyznam, że bardzo ewoluowało. To, co zaczęło się jako gabinet zdrowego stylu życia i masażu lomi lomi nui,  ewaluowało przez trening tantryczny, aż do tu i teraz, jako akademia rozwoju osobistego, centrum uzdrawiania holistycznego, miejsca  przebudzenia duchowego dla wielu osób.

Wielu moich klientów ma niesamowite historie do opowiedzenia o głębokich przemianach  w ich życiu.
Niektórzy z nich trafili do mnie gdyż chcieli po prostu porzucić przeszłość, wybaczyć sobie i zacząć prawdziwie kochać siebie, jednak praca z uzdrawianiem intuicyjnym  zaskoczyła ich swoimi możliwościami i teraz doswiadczają niesamowitych cudów na codzień.

Witam teraz Ciebie w tej cudownej podróży.


z miłości, radością, magią i wspaniałością Wszechświata
Liza Rina Kośny

Practitioner & Trener ThetaHealing®
Master Intuitive & 
Energy Healing
Accessaccess Consciousness
Access Bars
Soul Body Fusion
Tantra Healer

 

 

 

Wszystkie nasze  kursy  są certyfikowane, zatwierdzone i akredytowane przez Theta Healing® Institute of Knowledge, Accessaccess Consciousness®,Soul Body Fusion® 

 

Akademia  oferuje akredytowane i certyfikowane szkolenia stacjonarne i  ONLINE w Warszawie i na całym świecie.
W naszej ofercie mam mini grupowe warsztaty tematyczne. sesje indywidualne dla osób prywatnych i biznesowych, szkolenia grupowe  dla osób indywidualnych i biznesów, a także ścieżkę rozwoju dla osób chcących pozyskać nowy zawód  jako terapeuta terapii intuicyjnych.

Jeśli nigdy nie próbowałaś/eś pracy z energią koniecznie zarezerwuj swoją pierwszą sesję i doświadcz niesamowicie   potężnych rezultatów na siebie.

Praca z energią i intuicyjnym uzdrawianiem przyciąga uzdrowicieli z całego świata, praktykujących Reiki, terapeutów, lekarzy, psychologów, przedsiębiorców, doradców, praktyków NLP / EFT, nauczycieli, wróżbitów, dziennikarzy i wielu poszukujących odpowiedzi i pokoju.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów  edukacji, oraz wsparcie podczas całej twojej podróży.

Jeśli jesteś nowy w pracy z energią lub jesteś już praktykiem, który chce doskonalić swoje  umiejętności i intuicję, oraz dar uzdrawiania to Akademia Miłości® jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki szerokiej gamie warsztatów, kursów, sesji indywidualnych możemy wesprzeć cie na wiele sposobów, pomóc Ci odkryć i zrealizować swój pełen  potencjał.

z miłością

Zespół Akademii Miłości