o akademii

Witaj serdecznie na mojej stronie!  To miejsce powstało by pomóc Ci  w najlepszy możliwy sposób zmienić swoje życie, na życie twoich marzeń, pomóc ci w osiągnięciu twoich marzeń, bez względu czy dotyczą one lepszego zdrowia, lepszej równowagi życiowej,  pełnych miłości relacji, spełnionej kariery, czy odkryciu twojego indywidualnego celu życia.

Założyłam to miejsce w 2010 roku i przyznam, że przez ten czas bardzo ewoluowało. To, co zaczęło się jako podróż od treningu odżywiania i odnowy biologicznej,  ewaluowało przez  coaching tantryczny, teraz rozwinęło się  w treningi rozwoju osobistego, uzdrawiania emocjonalnego, przebudzenia duchowego i holistycznych terapii.

Wielu moich klientów ma niesamowite historie do opowiedzenia o głębokich przemianach  w ich życiu. Niektórzy z nich chcieli po prostu porzucić przeszłość, wybaczyć sobie i zacząć prawdziwie kochać siebie, jednak praca techniką ThetaHealing®  zaskoczyła ich swoimi możliwościami i teraz oczekują lepszej przyszłości bez strachu, przeszkód i sabotażowania siebie.

Witam teraz Ciebie w tej cudownej podróży.


Najgorętsze pozdrowienia Liza Kośny

 Theta Healing®  Practitioner & Teacher

 

Wszystkie nasze certyfikowane kursy Theta Healing® dla praktyków są zatwierdzone i akredytowane przez Theta Healing® Institute of Knowledge.

 

Akademia ThetaHealing® oferuje akredytowane i certyfikowane szkolenia ThetaHealing® ONLINE, w Warszawie i na całym świecie. W mojej ofercie mam  także sesje ThetaHealing® dla osób indywidualnych i firm, oraz osób pragnących zostać certyfikowanymi coachami i terapeutami metody ThetaHealing i używać tego w pracy jako narzędzia do zmiany życia swoich klientów. 

Jeśli nie znasz ThetaHealing, zarezerwuj sesję, aby doświadczyć potężnych rezultatów dla siebie.

ThetaHealing® przyciąga  uzdrowicieli wszelkich metod, praktykujących Reiki, terapeutów, przedsiębiorców, doradców, praktyków NLP / EFT, nauczycieli, wróżbitów, dziennikarzy i wielu poszukujących odpowiedzi i pokoju.

Moim celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji, wsparcia i wskazówek podczas całej podróży. Więc jeśli jesteś nowy w tej technice lub jesteś już praktykiem ThetaHealing®, który chce dalej rozwijać swoje umiejętności i intuicję, to Akademia Theta Healing® jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki szerokiej gamie warsztatów, kursów, sesji indywidualnych mogę na wiele sposobów, pomóc Ci odkryć i zrealizować swój potencjał.

Zapraszam do kontaktu!