o akademii

Naszym celem jest pomaganie naszym klientom w rozwoju. Pomagać im w marzeniach i pragnieniach lepszego zdrowia, lepszej równowagi życiowej, kochających relacji, udanych karier i odkrywania celu ich życia.

Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie wyposażyć wiele osób w różne narzędzia i zasoby. Ta połączona wiedza oferuje unikalną przewagę wyboru podczas transformacyjnej podróży, a także wyjątkowo wysoki standard usług.

 

Pomagamy naszym klientom w rozwoju

 

 Założyłam tę firmę w 2010 roku i przez ten czas bardzo ewoluowała. To, co zaczęło się jako podróż od treningu odżywiania i odnowy biologicznej, poprzez nauczanie filozofii  Tantry,  skuteczną i potężną suplementację, teraz rozwinęło się  w trening rozwoju osobistego, uzdrawiania emocjonalnego, przebudzenia duchowego i holistycznych terapii na całym świecie.

Wielu moich studentów i klientów ma niesamowite historie do opowiedzenia o głębokich przemianach i zmianach w ich życiu. Chcieli porzucić przeszłość, wybaczyć sobie i prawdziwie kochać siebie, a teraz oczekują lepszej przyszłości bez strachu, przeszkód i sabotażowania siebie.

Witamy Cię teraz w tej cudownej podróży.


Najgorętsze pozdrowienia Liza Kośny

 Theta Healing®  Practitioner & Teacher

 

Wszystkie nasze certyfikowane kursy Theta Healing® dla praktyków są zatwierdzone i akredytowane przez Theta Healing® Institute of Knowledge.

 

AKademia Theta Healing® oferuje akredytowane i certyfikowane szkolenia Theta Healing® w Warszawie, a także sesje Theta Healing® dla osób indywidualnych. Mieszkam w Warszawie i jednak podróżuje po całej Polsce i  świecie, ucząc studentów Theta Healing®, zapewniając dokładne intuicyjne odczyty, terapię, coaching i sesje Theta Healing®.

Jeśli nie znasz Theta Healing, zarezerwuj sesję, aby doświadczyć potężnych rezultatów dla siebie.

Theta Healing® przyciąga innych uzdrowicieli, praktykujących Reiki, terapeutów, przedsiębiorców, doradców, praktyków NLP / EFT, nauczycieli, wróżbitów, dziennikarzy i wielu poszukujących odpowiedzi i pokoju.

Moim celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji, wsparcia i wskazówek podczas całej podróży. Więc jeśli jesteś nowy w tej technice lub jesteś już praktykiem Theta Healing®, który chce dalej rozwijać swoje umiejętności i intuicję, to Akademia Theta Healing® jest tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki szerokiej gamie kursów, warsztatów, sesji prywatnych i lekcji oferujemy wiele sposobów, które pomogą Ci odkryć i zrealizować swój potencjał.